Daniela`s Forum
Daniela`s Forum
Lista Forumurilor Pe Tematici
Daniela`s Forum | Inregistrare | Login

POZE DANIELA`S FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kalifa 24 ani
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 65 ani
Daniela`s Forum / Counter-Strike / Cel mai tare joc  
Autor
Mesaj Pagini: 1
M@r!u5
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 14
Desi m`am lasat de el .. Cs`u este cel mai tare joc  desi unii nu sunt de aceeasi parere... dar tzinand cont ca este cel mai jucat joc din lume , ar fi imposibil ca atatia oameni care zic de el ca este tare sa se inshele
Daca nu ati incercat pana acum va sugerez sa il incercati ... si daca vrei joci cu mine ... mereu sunt dispus sa invat un lucru nou


_______________________________________
Prea bolnav sa munceasca , prea fricos sa fure , prea mandru sa ceara ... multumit sa indure

pus acum 20 ani
   
Dany
Administrator

Din: Intre Ploiesti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 9

e amuzant si ingrijorator in acelasi timp


_______________________________________
I'd fuck you until I find someone better. Then fuck you in secret. I'd fuck you because I can't remember if I'd already fucked you before. I'd fuck you because I can't feel anything anyways. I'd fuck you to make the pain go away.

pus acum 20 ani
   
RauL
Incepator

Din: Atlantis
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 4
cel mai tare joc posibil..daca esti poponar, n`ai viata, traiesti in calculator si iti plac filmele cu bruce lee/ steven segal(sau cum se scrie) / sau dolph lungreen(sau cum se scrie) .. enjoy the game and remain stupid(scz celor care vor sa scoata capu` dintr`o viata de kkt)

cel mai tare joc cel mai tare joc esti poponar, n`ai viata, traiesti calculator iti plac filmele

31KB


_______________________________________
Usor usor ne indreptam spre 23 si cupa Uefa...HAI STEAUA!!!

pus acum 20 ani
   
M@r!u5
Administrator

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 14
RauL ...frate ... poate unii dintre noi nu aratam asja bine ... si nu stim sa vb cu o fata asja ca tine... si ce ne mai ramane de facut este sa jucam un cs... ca acolo nu te critica nimeni daca nu ai 1.80 sau ce mai stiu io ... tre decat sa ai skill

_______________________________________
Prea bolnav sa munceasca , prea fricos sa fure , prea mandru sa ceara ... multumit sa indure

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la